Witajcie.

Miło mi Was poznać.

W 2007 roku zorganizowałem i poprowadziłem po raz pierwszy sylwestrową imprezę, w czasie której wcieliłem się w rolę dja i wodzireja. Odkryłem w sobie wtedy ogromną radość płynącą z dawania radości innym.

Przez ostatnią dekadę miałem okazję (i szczęście ;)) prowadzić i organizować mnóstwo różnych imprez, od kameralnych balów karnawałowych dla 50 osób, poprzez tradycyjne oraz mniej standardowe wesela po zabawę integracyjną dla grupy ponad 1000 wolontariuszy w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Poza rolą wodzireja i dja mam także wiele innych doświadczeń w branży eventowej. Kompleksowo zorganizowałem mnóstwo różnych imprez, koncertów i wydarzeń od strony zabezpieczenia technicznego i bezpieczeństwa, jestem także perkusistą – scena nie jest mi obca 😉

Choć mam w bagażu doświadczeń prowadzenie bardzo różnych imprez, szczególnym rodzajem są dla mnie wesela. Zdaję sobie sprawę jak dużym zaufaniem obdarzają mnie nowożeńcy powierzając w moje ręce tak szczególny wieczór. Każde wesele to dla mnie zaszczyt, wyzwanie i poważna misja, ponieważ wiem, że ten bardzo szczególny czas zarówno dla pary młodej jak i zaproszonych gości jest obiektem wspomnień na całe życie. Podchodzę do realizacji każdej imprezy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, a jednocześnie – ponieważ czuję się w tej roli bardzo dobrze – z naturalnością i swobodą.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz staraniom włożonym w zrozumienie potrzeb moich klientów nie boję się dawać 100% gwarancji udanej imprezy – w przypadku niespełnienia oczekiwań, zwracam pieniądze.